Yeni Adresimiz Kendimceyemek.com

Merhabalar..

Uzun süredir kendimceyemek.blogspot.com adresinden yazılarımı paylaştığım bloguma artık www.kendimceyemek.com adresinden devam edeceğim.

Yeni adresimizi Sık Kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Ayrıca altta ki Google+ sayfamızı da beğenerek tariflerimi ve yazılarımı Google+ üzerinden de takip edebilirsiniz.


Google+ Sayfamız

6 Ocak 2011 Perşembe

Ben FikriMühim ve Glade Sense & Spray

Ben FikriMühim'im evet hem de her konuda.Herşeyi bilirim çok şükür.Şaka bir yana gerçekten Şu FikriMühim sözcüğü çok hoş geliyor kulağıma.Değer vermek,önemsemek kelimeleri çağrışıyor hemen kafamda.
Glade'i seneler önce keşfetmiş ve kullanmaya başlamıştım ama likit olanını hatta taaa o zamanlar çocuklar küçük,fişe takılı likit şişesini düşürmüşlerdi de aylarca evimiz buram buram çiçek kokmuştu.Tabi evle birlikte biz de.
Fakat bu hareket sensörlü olanını hiç denememiştim.Ama reklamına bayılıyordum.
Sağolsunlar denemem için göndermişler şu an evim mis gibi lavanta kokuyor.Gerçekten çok da ekonomik hareket sensörü sizi algıladığında pııssst mis gibi koku evi sarıyor.Bu arada bebe önünden geçtiği az geliyor ayrıyeten arada düğmeye basarak ekstra pııısssst

Bütün gün dışarıda hertür kokuya maruz kaldıktan sonra eve gelip mis gibi lavanta koklamak çok keyif verici oluyor.Alıp denemenizi öneririm.

Bu arada Deryacığımın eşine de acil şifalar diliyorum buradan.Allah hayırlısı ile sağlığına kavuştursun inşallah

Sağlıkla mutlu ve güzel kokular içinde sevgiyle kalın...............

4 yorum:

FatmaCan dedi ki...

Bende fikrimühimim geçenlerde glade için mail geldi ama siteye girdiğimde fm sayfamda hiçbirşey yoktu. Ne yapsam bilemiyorum.

**kalpkurabiye**deniz** dedi ki...

ablacımm güle güle kullann:) mis gib kokutuyr evleri bizde kullanıyoruz:)

neslihan dedi ki...

selam banada geçen gün fikri mühimden Glade Sense&Spray ulaştı. zaten daha öncede severek kullandığım bir üründü. konsantre olması, hoş koku seçenekleri, ufak fakat akıllı işlevi sayesinde ihtiyaç duyulan zamanlarda kötü kokuları bir anda yok etmesi tek kelime ile harika... kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim ve hatta ev hediyesi olark dahi götürebileceğim bir ürün.

Adsız dedi ki...

Fikrimühim artık bana ve üye yaptığım arkadaşlarıma kampanya daveti göndermiyor. Öncelik blogu olanlarda galiba. Eğer öyleyse bilelim de beklemeyelim.

Blog Widget by LinkWithin