Yeni Adresimiz Kendimceyemek.com

Merhabalar..

Uzun süredir kendimceyemek.blogspot.com adresinden yazılarımı paylaştığım bloguma artık www.kendimceyemek.com adresinden devam edeceğim.

Yeni adresimizi Sık Kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Ayrıca altta ki Google+ sayfamızı da beğenerek tariflerimi ve yazılarımı Google+ üzerinden de takip edebilirsiniz.


Google+ Sayfamız

8 Şubat 2012 Çarşamba

Koroplast ile MutlulukHerkese mutlu ve hayırlı akşamlar.Bu etkinliği sıcağı sıcağına hemen yazmak istedim.Hala içime verdiği huzuru yaşıyorum.İş yerinde çok sıkıntılı ve zor günler geçiriyoruz.Haliyle bu da stresi tavan yaptırıyor.İşte bu Koroplast'ın daveti, öyle güzel bir zamanda geldi ki,resmen içime bir ferahlık ve mutluluk verdi.

Hepinize işte benim yerim burası,burada olmalıyım,ya da işte ben bu işi yapmalıyım dediğiniz zamanlar olmuştur.İşte bu etkinlikte en üst seviyede yaşadığım duygu buydu.Kendimi bulduğum,ben olduğum anlar bu anlar.Benim için çok ama çok değerli ve çok güzeldi.

Öncelikle bu etkinliği düzenleyip bizi bir araya getiren,Koroplast'a,daha sonra,tadına doyulmaz sohbetleri ve sıcacık gülüşleriyle,sevgili Sedef İybar ve sevgili Arda Türkmen'e çok ama çok teşekkür ederim.

Hayatımızın tam da içinde olan ve farkında bile olmadan bir çok alanda kullandığımız,çöp poşetinden,fırın torbasına,streç filimden,alüminyum folyosuna,buz torbasından,kilitli ya da buzdolabı poşetine varana kadar bir çok alanda hayatımızı kolaylaştıran koroplast bu kez bizim için bir mutluluk poşeti yaratmıştı.İçinden hiç ama hiç çıkmak istemedim doğrusu.

Böyle mutluluk dolu anların hayatımızda çoğalması dileğiyle......

3 yorum:

Aylin TÜRKŞEN AYSEL dedi ki...

Mutluluk poşeti tanımı ne hoş olmuş. Öperim senin yaratıcılığını.

NarincE dedi ki...

Mutluluğun çok belli, hep böyle gülsün yüzün!

Tümay Öztürk dedi ki...

Çıkışında rüzgardan uçarak arabanın kaputuna yapışsamda akşam güzel bir akşamdı:)

Blog Widget by LinkWithin