Yeni Adresimiz Kendimceyemek.com

Merhabalar..

Uzun süredir kendimceyemek.blogspot.com adresinden yazılarımı paylaştığım bloguma artık www.kendimceyemek.com adresinden devam edeceğim.

Yeni adresimizi Sık Kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Ayrıca altta ki Google+ sayfamızı da beğenerek tariflerimi ve yazılarımı Google+ üzerinden de takip edebilirsiniz.


Google+ Sayfamız

13 Ekim 2011 Perşembe

6.Blog Yazarları Buluşması

Hayırlı akşamlar,hafta sonuna son bir kala iyisinizdir umarım.Henüz düzelememiş olmama rağmen,olumlamalarım sayesinde inşallah haftayı tamamlamama az kaldı.
Ekim ayının ilk pazar günü yapılan 6. Blog Yazarları Toplantısı gelenler bilir, çok güzel geçti.Sohbet,kahvaltı,çekiliş derken zaman su gibi aktı gitti.Ben bu tür buluşmaları çok seviyorum.Çok keyifli ve eğlenceli geçiyor.Yeni insanlar tanıyor,eski arkadaşlarımı görmüş oluyorum.Kadıköy Balon Cafe'de yapılan bu buluşmayı organize eden Esra Kars,Melike Ertunç,Meltem Ertunç ve Zeynep Özcan'a emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Mekan da güzeldi,kahvaltı da.Hava da bizden yanaydı pırıl pırıl güneş ve Haydarpaşa'ya karşı çaylarımızı yudumlarken,sohbette ayrı bir keyif verdi.

Buluşmaya katkılarından dolayı da tüm sponsorlara çok teşekkür ediyor,yeni buluşmalarda görüşmek üzere sevgiyle hayırlı cumalar diliyorum......................

1 yorum:

** ZEL ** dedi ki...

Ah ne güzel ne güzel :)

Blog Widget by LinkWithin